«Галя Берега не бачить» — Третякова заявила, що пільги для сімей зниклих безвісти морально розбещують!

Після скандальної заяви про "неякісних дітей" Галина Третякова не тільки не вибачилась за свої слова, але й продовжила далі занурюватись у систему пільг. 

Народний депутат від фракції "Слуга народу" та глава комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів вбачає у пільгах для родичів зниклих безвісти "моральне розбещення". "Декотрі родичі отримують по 20-30 тисяч гривень — і це великі гроші" — завила Нардеп. 

Разом з тим, вона повідомила, що людина, яка отримує пільги фактично сідає на шию платників податків і це спадщина від радянщини.

Чомусь Галина Третякова не вважає поганим відшкодування коштів за піднайом житла Народним депутатам — а це в середньому по 20-30 тисяч гривень, зависокою зарплатню у 47 тисяч гривень для тих же нардепів. Не викликають обурення в неї величезні зарплати суддів та топчиновників, а також надання їм службового житла, автомобілів тощо. 

Виплата пенсій та соцвиплат людям, які фактично проживають на окупованих територіях для Галини Третякової також не обтяження платників податків…

Нагадаємо, що в жовтні 2019 року Галине Третякова поділилась думкою, що «Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так»

Соромно, дуже соромно що такі люди не просто існують серед нас, а вони виступають у парламентів від імені народу. Мало того, людина, яка відкрито зневажає учасників АТО та пам'ять загиблих обіймає посаду глави комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів. Як таке може бути? це така насмішка чи знущання?

Источник