Своїй мамі і свекрусі на 8 березня ми купили хлібопічки, а сестрі Олександра — кухонний комбайн. А вчора ввечері Олександра набрала мама, свекруха просила, щоб ми не витрачалися на подарунок, а дали г

Наближається 8 березня, тому ми з чоловіком вирішили заздалегідь купити подарунки нашим мамам і його сестрі. Сестрі Олександра ми купили кухонний комбайн, а матерям хлібопічки, якраз у нашому магазині акція дуже вигідна була, зекономили добре, коли все разом купували.

А вчора ввечері нас набрала свекруха. Вона сказала чоловікові, щоб ми на подарунок не витрачалися, а дали їй гроші. Олександр натякнув матері, що подарунок вже куплений до свята. Тоді Вікторія Миколаївна сказала, що подарунок він може тещі той подарувати, а їй все ж грошима краще.
Мати Олександра сказала, що збирає гроші для доньки, бо тій навіть нічим за оренду квартири заплатити, чоловік її вже другий місяць вдома сидить.
Як мати, я розумію свою свекруху. Але чому я маю дбати про її доньку.
Олександр просить послухати матір і подарувати їй тисячу гривень, бо теж шкодує сестру. Каже, що мама образиться, коли ми принесемо їй подарунок, бо вже попередила нас заздалегідь. А я не розумію, чому я особисто маю витрачатися на його сестру, друга хлібопічка мені не потрібна.
 Ukrainians.Today 
Фото ілюстративне, з вільних джерел
 

Источник